DOBRA ENERGIA
Pompy i Turbiny Archimedesa
Pompy Archimedesa
Wyposażenie oczyszczalni
PIERWSZA TURBINA ŚLIMAKOWA W POLSCE
Historia
Wydarzenia
GESS-CZ
Turbiny Archimedesa
Realizacje w Polsce
Kontakt
Linki
Pliki do pobrania
Inne produkty GESS-CZ
Certyfikaty i nagrody
GESS-CZ


GESS-CZ, s.r.o. (sp. z o.o.) jest firmą produkcyjną, założoną w 1991 roku w Republice Czeskiej. Firma rozwinęła się przez lata w lidera na rynku i największego producenta turbin Archimedesa i pompy ślimakowych w Europie Środkowej i Wschodniej. GESS-CZ, s.r.o. dostarcza produkty do Czech, Polski, Słowacji, Bułgarii, Rosji, Ukrainy, Iraku, Tajwanu i obecnie planuje ekspansję we Francji, Włoszech, Grecji i na innych rynkach europejskich.


Najnowocześniejsze technologie projektowania 3D połączone z wieloletnim doświadczeniem inżynierów zapewnia najwyższą jakość produktów. Niektórzy pracownicy działu projektowego zajmują się wirnikami Archimedesa już od 30 lat. Jednocześnie firma zatrudnia nowych projektantów zapewniając sobie nieustanny rozwój i nowe kadry na przyszłość. Innowacyjne pomysły testowane na modelach pozwalają szybko i niezawodnie wprowadzić je do produkcji. Celuje przy tym bezkonkurencyjny "czeski" zmysł do mechaniki.


    

Nowoczesne hale produkcyjne wyposażone w odpowiedni park maszynowy pozwalają na produkcję maszyn i urządzeń o bardzo dużych gabarytach zapewniając jednocześnie na precyzję najwyższej jakości.
Klienci mogą zawsze skorzystać z prawdziwie słowiańskiej gościnności gospodarzy i zwiedzić zakłady firmy GESS-CZ.


   

 

Zapraszamy do współpracy.


 

Dodatkowe informacje:


-> Inne produkty GESS-CZ

->
Certyfikaty i nagrody 
 

 
Pompy ArchimedesaWyposażenie oczyszczalniPIERWSZA TURBINA ŚLIMAKOWA W POLSCEHistoriaWydarzeniaGESS-CZTurbiny ArchimedesaRealizacje w PolsceKontaktLinkiPliki do pobrania